Menu
Your Cart

Mobilný telefón Cpa Halo 11, sivý

Mobilný telefón Cpa Halo 11, sivý
-42 %
Mobilný telefón CPA Halo 11 je vybavený slotom pre pamäťové karty a veľkým farebným displejom. Ďalej potom disponuje veľkými "hovoriacimi" tlačidlami pre jednoduché ovládanie. Mobilný telefón určený pre tých, ktorí chcú používať telefón na telefonovanie a písanie SMS správ. Vyniká svojou jednoduchosťou a ľahkou obsluhou. Na veľkom displeji sú ľahko čitateľné veľké písmená. Pre jednoduchú orientáciu telefón disponuje veľkými oddelenými tlačidlami, ktoré dokonca vedia hovoriť. Po stlačení tlačidla telefón oznámi zodpovedajúce číslicu. Úplne bezkonkurenčná funkcií sú Foto kontakty. Od chvíle, kedy ku kontaktu uložíte fotografiu, spoznáte veľmi jednoducho, kto volá. Rovnako tak jednoducho môžete na takýto kontakt zavolať. Pre pohodlné nabíjanie telefónu nájdete v balení nabíjací stojan, do ktorého sa telefón jednoducho položí. Telefón tak budete mať na jednom mieste a stále nabitý. Praktickou funkciou tohto telefónu je LED svetlo, ktorá sa ovláda samostatným tlačidlom na boku a možno ju zapnúť aj keď je telefón vypnutý. Pomôže napr. V prípade, kedy je potrebné v tme odomknúť dvere. SOS tlačidlo na zadnej strane telefónu je možné použiť v prípade núdze. Po jeho stlačení telefón automaticky postupne zavolá na všetky uložené SOS čísla do tej doby, než sa hovor spojí. Telefón je vybavený aj základnými multimediálnymi funkciami ako je FM rádio alebo hudobný prehrávač. Do telefónu je možné vložiť pamäťovú kartu až do kapacity 32 GB, na ktoré môžete mať uloženú svoju obľúbenú hudbu alebo obrázky. Samozrejmosťou je tiež vstavaný budík s jednoduchým nastavením. Funkciou, ktorá sa vždy hodí, je kalkulačka. Ani tá v tomtomobilnom telefóne nechýba. Vďaka použitiu nových technológií vydrží telefón na jedno nabitie až 10 dní. Hlavné funkcie: Mobilný telefón nielen pre seniorov Veľká oddelená česky hovoriaci tlačidlá klávesnice Farebný displej s veľkými a čitateľnými znakmi Iba základné funkcie pre ľahšiu orientáciu užívateľa Ovládanie v češtine aj slovenčine Foto kontakty bluetooth nabíjací stojan Dlhá výdrž na jedno nabitie SOS tlačidlo na zadnej strane telefónu Po stlačení SOS tlačidla, telefón začne automaticky vytáčať prednastavené čísla a odošle na ne núdzovú textovú správu. FM rádio Automatická aj ručná voľba staníc Čistý a hlasné počúvanie z reproduktoru telefónu bez slúchadiel Veľká hlasitosť reproduktora a vyzváňania Vstavaná LED svietidlo so samostatným vypínačom Svietidlo je možné zapnúť aj v prípade vypnutého telefónu hudobný prehrávač vyzváňacie tóny Možnosť priradenia vlastného tónu pre zvonenie Podpora pamäťových kariet microSDHC až do kapacity 32GB Budík s jednoduchým nastavením hodín a minút Obsah balenia: telefón Cestovné dobíjač Stojanček pre nabíjanie batérie Stav produktu: Tovar bol krátkodobo použité.

Tovar bol krátkodobo použité.

Používateľsky prístupný mobilný telefón určený pre každého, kto potrebuje hlavne volať a posielať správy. Vďaka veľkej klávesnici a farebnému displeju sa ovláda veľmi jednoducho.
Zobraziť celý popis produktu
Mobilný telefón Cpa Halo 11, sivý
Mobilný telefón CPA Halo 11 je vybavený slotom pre pamäťové karty a veľkým farebným displejom. Ďalej potom disponuje veľkými "hovoriacimi" tlačidlami pre jednoduché ovládanie. Mobilný telefón určený pre tých, ktorí chcú používať telefón na telefonovanie a písanie SMS správ. Vyniká svojou jednoduchos..
Všeobecné
Stav výrobku Zánovné
Doručenie Kdekoľvek
Značka Cpa
Overená cena Áno
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!
24,99 €
43,00 €
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: rozbalene_540815
  • Stav: Zánovné
Kalkulácia možnej úspory
Pôvodná/bežná cena: 43,00 €
Zľava produktu II.akosti: -18,01 €
Cashback cez Tipli: ~ -0,50 €
Tipli uvítací bonus: -5,00 €
Výsledná cena (približne): 19,49 €
Výsledná úspora (približne): -23,51 €

Graf vývoja ceny nového produktu