Menu
Your Cart

Mobilný telefón Evolveo EasyPhone XD, červený

Mobilný telefón Evolveo EasyPhone XD, červený
-36 %
Elegantný mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone XD v modernej červenej farbe s nabíjacím stojanom a veľkým farebným displejom. Praktická baterka sa zapína a vypína vyhradeným tlačidlom na boku telefónu a je možné ju použiť aj keď je telefón vypnutý. bluetooth Praktické pripojenie Bluetooth handsfree je možné využiť napríklad počas jazdy v aute. Pamäťová karta Telefón podporuje prehrávanie hudobných súborov uložených na microSDHC karte. Zvolený hudobný súbor je možné priradiť napríklad ako vyzváňacie melódiu, upozornenie na novú SMS správu alebo zvuk budíka. Prehľadné a jednoduché menu: maximálne jednoduché ovládanie - pre jednoduché volanie a posielanie SMS alebo MMS správ veľký farebný 2.3 "kontrastný displej vyhradená 3 tlačidlá (M1, M2, M3) pre obľúbené kontakty na klávesnici telefónu možnosť priradiť fotografiu ku kontaktu vyhradené tlačidlo pre fotoaparát hlasný reproduktor a zvonenie SOS tlačidlo na zadnej strane pre SOS volanie až na šesť telefónnych čísel stojanček pre jednoduché nabíjanie batérie VLASTNOSTI: rozlíšenie displeja 320 × 240 px oddelená tlačidlá klávesnice podpora MMS správ GSM / GPRS 850/900/1 800/1 900 MHz štyri užívateľské profily možnosť zapnutia / vypnutia podsvietenia klávesnice rýchly prístupk 9 obľúbeným telefónnych kontaktom vibračné vyzváňanie posuvné tlačidlo pre uzamknutie klávesnice telefónu na pravej strane telefónu posuvné tlačidlo svetlá na pravej strane telefónu tlačidlo pre ovládanie hlasitosti na pravej strane telefónu vyhradené tlačidlo pre fotoaparát prednej strane telefónu 3.5 mm vstup pre slúchadlá FM rádio bez nutnosti zapojenia slúchadiel s automatickým alebo ručným ladením možnosť vloženia microSDHC karty výkonný reproduktor pre hlasné hands-free fotoaparát 1.3 MPix prehliadač obrázkov hudobný prehrávač digitálny záznamník zvuku (diktafón) kalendár budík bluetooth kalkulačka svietidlo s možnosťou rozsvietenia aj pri vypnutom telefóne podpora SIM Toolkit doba hovoru až 4 hodiny pohotovostná doba až 300 hodín Stav produktu: Poškriabaný displej. Tovar bol krátkodobo použité. Servisované.

Poškriabaný displej. Tovar bol krátkodobo použité. Servisované.

Dobre vybavený mobilný telefón pre seniorov s jednoduchým ovládaním ponúka nabíjací stojan, fotoaparát, FM rádio, svietidlo a veľký, dobre čitateľný displej.
Zobraziť celý popis produktu
Mobilný telefón Evolveo EasyPhone XD, červený
Elegantný mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone XD v modernej červenej farbe s nabíjacím stojanom a veľkým farebným displejom. Praktická baterka sa zapína a vypína vyhradeným tlačidlom na boku telefónu a je možné ju použiť aj keď je telefón vypnutý. bluetooth Praktické pripojenie Bluetooth handsfree je ..
Všeobecné
Stav výrobku Zánovné
Doručenie Kdekoľvek
Značka Evolveo
Overená cena Áno
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!
28,99 €
45,00 €
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: rozbalene_572149
  • Stav: Zánovné
Kalkulácia možnej úspory
Pôvodná/bežná cena: 45,00 €
Zľava produktu II.akosti: -16,01 €
Cashback cez Tipli: ~ -0,58 €
Tipli uvítací bonus: -5,00 €
Výsledná cena (približne): 23,41 €
Výsledná úspora (približne): -21,59 €

Graf vývoja ceny nového produktu